فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران

ورود | صفحه اصلی | عضویت
فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران
ورود

FEI Jumping World Challenge 2021 - 1400/03/07 لیست کل مسابقات جاری


ظرفیت باقی مانده
48
مشترک
4,300,000
C
بالای 14 سال
زمان شروع دوره :1400/03/07
مدت زمان دوره :1
مهلت ثبت نام :1400/03/02
هزینه دوره :4,300,000
محل برگزاری :نوروزآباد
بخشنامه مسابقات پرش با اسب فدراسیون جهانی سوارکاری 2021

(FEI Jumping World Challenge 2021)

و انتخابی مسابقه پرش با اسب جوانان فدراسیون جهانی سوارکاری 2022

(FEI Youth Jumping Competition 2022)

 

 

به اطلاع مي رساند شرکت کنندگان در بیست و هفتمین دوره مسابقات پرش با اسب فدراسیون جهانی سوارکاری باید پس از ثبت نام از طریق وبسایت فدراسیون، عکس پاسپورت خود را به همراه عکس پاسپورت اسب خود (عکس تمامی صفحات مشخصات) از طریق واتس اپ به شماره 09127695034 برای بخش بین­الملل (خانم اسماعیلی) ارسال نمایند. لازم به ذکر است عدم ارسال مدارک تا ساعت 14:00 روز شنبه 1 خرداد 1400 (برای مسابقات روز اول و دوم) و حداکثر تا ساعت 14:00 روز شنبه 12 تیر 1400 (برای مسابقه روز سوم) به منزله انصراف از ثبت نام تلقی خواهد شد و ثبت نام این افراد صورت نخواهد پذیرفت. ضمنا ثبت نام از طریق وبسایت فدراسیون نیز تنها تا ساعات و تاریخ های فوق الذکر امکان پذیر است.

 

1- نام رویداد : بیست و هفتمین دوره مسابقات پرش با اسب فدراسیون جهانی سوارکاری

2- تاریخ برگزاری: مسابقه روز اول: چهارشنبه 5 خرداد 1400

                              مسابقه روز دوم: جمعه 7 خرداد 1400

     مسابقه روز سوم: سه شنبه 15 تیر 1400 (با حضور داور خارجی FEI، آقای علی کوچوک)

3- محل برگزاری: تهران- مجموعه سوارکاری نوروزآباد (مسابقات روز اول، دوم و سوم)

4-محل ثبت نام: درگاه وبسایت فدراسیون سوارکاری 

5- تاریخ ثبت نام نهایی: حداکثر تا ساعت 14 روز شنبه 1 خرداد 1400 (برای مسابقات روز اول و دوم) و حداکثر تا ساعت 14 روز شنبه 12 تیر 1400 (برای مسابقه روز سوم)

6- مبلغ ثبت نام: برای هر روز به ازای هر اسب 4،300،000 ریال + 9% ارزش افزوده

 


شرایط فنی

 

مسابقه گروه A (CAT-A) ارتفاع 1،20 الی 1.30 سانتی متر

-        این مسابقه دو راندی طبق جدول A ماده 273.3.3.2 در مانژ روباز انجام  می شود.

-        اندازه مانژ مسابقه 45*65 متر

-        دو راند مسابقه هر روز غیر مشابه و در سه ارتفاع مختلف می باشد.

-        راندهای اول بدون احتساب زمان و راندهای دوم با احتساب زمان

-        ترتیب ورود سوارکاران بر اساس قرعه کشی خواهد بود.

-        ترتیب ورود راندهای دوم برعکس خطاهای راندهای اول می باشد. در صورت تساوی خطاها، سوارکاران به ترتیب قرعه کشی راند اول به رقابت می پردازند.

-        مجموع خطای 2 روز برتر از جمع 3 روز مسابقه و زمان راند دوم هر مسابقه تعیین کننده برنده FEI می باشد.

-        هیچ ترکیب اسب و سواری که در این مسابقات شرکت می کنند قبل از شروع مسابقه اجازه پرش از هیچ یک از موانعی که بخشی از مسیر طراحی شده است را ندارد. در غیر این صورت طبق ماده 241.3.1 و 242.2.4 قوانین پرش FEI حذف خواهند گردید.

-        سوارکار این اجازه را دارد که با اسب خود در روز مسابقه و یا یک روز قبل از آن به تمرین بپردازد و یا در مسابقات ملی به رقابت بپردازد اما حق طی مسیر طراحی شده برای مسابقات پرش با اسب جام فدراسیون جهانی FEI را ندارد.

-        حداقل سن سوارکار باید 14 و حداقل سن اسب باید 6 سال باشد.

-        هر اسب تنها می تواند توسط یک سوارکار در همان سال در مسابقه شرکت کند.

-        هر سوارکار می تواند با بیش از یک اسب در مسابقه شرکت نماید اما نتایج کسب شده تنها با یک اسب ملاک خواهد بود. این اسب باید قبل از شروع راند اول مسابقه اولی که سوارکار در آن شرکت می کند، از طریق تکمیل فرم پیوست به هیئت داوران اعلام گردد. سوارکار باید فرم پیوست را قبل از شروع مسابقه تکمیل و امضاء نموده و به هیئت داوران تسلیم نماید. سوارکار باید اسب اعلام شده را در تمامی راندهای هر سه روز، اول سوار شود. نتایج کسب شده با سایر اسب ها ملاک رتبه بندی نهایی نخواهد بود.

-        سوارکارانی که در بیش از سه مسابقه پرش بین المللی با ارتفاع بیش از 1.35 سانتی متر در همان سال شرکت کرده باشند، اجازه شرکت در مسابقه را نخواهند داشت. این مسابقات شامل بازی ها و قهرمانی های منطقه ای و قاره ای بزرگسالان، بازی های جهانی سوارکاری (WEG) و بازی های المپیک می باشد. کسانی که در سه سال گذشته در چنین مسابقاتی شرکت نکرده باشند، اجازه شرکت در مسابقه را خواهند داشت.

-        بند فوق در مورد سوارکاران سطوح نوجوانان و جوانان برقرار نمی باشد.

-        سوارکارانی که در مسابقات المپیک جوانان شرکت کرده اند می توانند در این مسابقات شرکت نمایند.

-        اسب و سواری که در راند اول حذف شده باشند، نمی توانند در راند دوم  همان روز شرکت نمایند.

-        سوارکارانی در رده بندی کلی جهانی قرار خواهند گرفت که با اسبی که قبل از مسابقه مشخص نموده اند، حداقل در 2 روز از  جمع 3 روز مسابقه FEI شرکت باشند.

-        تمامی شرکت کنندگان می­بایست مشخصات اسب­های خود و مالک آن را پس از احراز مالکیت بر اساس شرایط اعلام شده از سوی معاونت فنی فدراسیون، در آن واحد ثبت و سپس اقدام به ثبت­نام مسابقه نمایند.

-     در جریان برگزاری مسابقه میکروچیپ اسب­ها توسط ناظران و نماینده معاونت فنی کنترل و چنانچه اسب در معاونت فنی ثبت نشده باشد و یا اطلاعات ثبت­نامی اسب­ها با اطلاعات ثبت شده در سامانه معاونت فنی مغایرت داشته باشد، از شرکت اسب جلوگیری به عمل خواهد آمد.

 

 

اطلاعات مربوط به مسابقه جایگزین بازی های المپیک جوانان (YOG) به نام

مسابقه پرش با اسب جوانان فدراسیون جهانی سوارکاری 2022

(FEI Youth Jumping Competition 2022)

 

-        از آنجا که کمیته بین المللی المپیک (IOC) تصمیم گرفته است تا بازی های المپیک جوانان (YOG) را به دلیل شیوع ویروس کرونا تا سال 2026 به تعویق بیندازد، فدراسیون جهانی سوارکاری (FEI) تصمیم به برگزاری مسابقه ای جایگزین با نام مسابقه پرش با اسب جوانان فدراسیون جهانی سوارکاری 2022

(FEI Youth Jumping Competition 2022 (YJC)) نموده تا سوارکاران جوان امکان شرکت در مسابقه ای مشابه را داشته باشند. لذا مسابقه روز سوم FEI Jumping World Challenge 2021 به عنوان مسابقه انتخابی برای YJC 2022 در نظر گرفته شده است.

جهت کسب سهمیه شرکت در این مسابقه، تاریخ تولد سوارکاران باید بین 1 ژانویه 2004 الی 31 دسامبر 2007 باشد (ملاک تاریخ تولد ثبت شده در پاسپورت ایرانی سوارکاران می باشد).

 

توجه :
پیش نیاز هایی که اجباری می باشند اما سوابق آنها در سیستم موجود نیست با علامت مشخص شده اند . در صورتی که دوره های مذکور را گذرانده اید به بخش بارگذاری احکام مراجعه نموده و مدارک خورد را بارگذاری نمایید تا پس از تایید به سوابق شما اضافه شود
پیشنیاز ها

برای بررسی پیشنیاز ها نیاز است حتما وارد سیستم شده باشید

اسب
توجه داشته باشید در صورتی که اسب مورد نظر شما در این لیست نیست از منوی کاربری خود گزینه ثبت اسب را انتخاب کرده و اسب خود را ثبت کنید بعد از تایید ماونت فنی اسب شما در لیست قرار می گیرد
انتخاب نام کد میکروچیپ
باشگاه
انتخاب نام استان
برای ثبت نام میباسیت در پرتال فدراسیون عضو بوده و وارد سیستم شده باشید. در صورتی که عضو هستید از بالای همین صفحه و گزینه ورود، وارد سیتم شده تا امکان ثبت نام بیابید